Współpraca

Jak zamówić kuriera:

 
Wystarczy zadzwonić pod poniższy numer telefonu:
 
 667 130 402
 
i umówić się na odbiór przesyłki. 

Lub napisać maila z informacją o przesyłce oraz dane nadawcy i odbiorcy wraz nr telefonu na adres:
 
 
 
Godziny zamówień kuriera
Od poniedziałku do piątku
od 8.00 do 12.00
(dotyczy Bielska-Białej)
 
Godziny odbioru paczek
Od poniedziałku do piątku
od 10.00 do 16.00
(dotyczy Bielska-Białej)
 
Aktualności
 NOWE USŁUGI:
PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE
PRZESYŁKI PALETOWE

WSPÓŁPRACA

 
Ceny za paczkę już od 15,00 zł bez żadnych umów i zobowiązań, a może byc jeszcze taniej przy stałej współpracy - wszystko w zależności od ilości wysyłanych paczek miesięcznie! Wszyskie ceny są indywidualnie umawiane w zależności od ilosci i wielkości przesyłek a także od szczegółów współpracy. W zakładce "Cennik Usług" umieszczony jest cennik stadardowy dla klientów indywidualnych bez żadnych deklarowanych ilości wysyłek. Dla osób zainteresowanych indywidualną ofertą polecamy formularz kontaktowy na dole tej strony bądz kontakt telefoniczny bezpośrednio z nami.
 
 
 
Jeżeli wysyłają Państwo więcej niż 30 paczek miesięcznie a ceny w cenniku standardowym nie odpowiadają Waszym oczekiwaniom wtedy można ustalić indywidualne zasady współpracy. Generalna zasada jest prosta: im więcej paczek miesięcznie tym niższa cena za ich wysyłanie. Każda umowa współpracy jest indywidualnie negocjowana w zależności od preferowanych potrzeb zleceniodawcy oraz ilości i wielkości wysyłanych paczek.
Wszystkie szczegóły współpracy można ustalić po umówieniu sie telefonicznie z naszą firmą bądż wysłanie zgłoszenia mailowego - poniżej formularz kontaktowy. Odpowiemy droga mailową bądż telefonicznie i wyślemy niezobowiązującą ofertę.

Formularz kontaktowy

(c)2017, Kurier Bielsko All Rights Reserved
stronywchmurze.pl Projektowanie stron internetowych | Sklepy internetowe | hosting